Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Deník sprosté matky

31.03.2013
Deník sprosté matky - knížka s hvězdičkou jako nevhdoná pro mládež. Hlavní hrdinka si opravdu nebere servítky. Pokud ale věříte v sílu slov, tak musíte připustit, že je to jeden z mála způsobů jak se odreagovat ve vypjatých situacích. A že ani běžný den této sympatické dámy není úplně jednoduchý.

Kniha Deník Sprosté matky amerického humoristy Iana Fraziera odkrývá fomou deníkového zápisu jeden rok v životě běžné, normální ženy. Otázkou je v jak běžném, normálním prostředí žije. Nejde o její rodinu a nejbližší okolí ty normální, běžní  jsou.  Jde o společnost.  Základní školu ve městě zavřou bez náhrady protože nejsou peníze. Zdravotní pojišťovna se skvělým názvem "Léčivá rašelina" vyžaduje účast na neplacených sobotních brigádách za příslib budoucího nezvýšení plateb na pojištění. Manželův šéf neustále obtěžuje svými návrhy, protože jak sám říká "Já si to můžu dovolit protože mě chrání mé bohatství". S tím vším se musí Sprostá matka děnně vyrovnávat.  Jak to dě+lá to se můžete dočíst v této vtipné a humorně laděné knize.

Pro další informace a objednávku pokračujte ZDE.


KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Linek, s.r.o., Knihkupectví Chrpa, gen. Fr. Moravce 58, 286 01, Čáslav, telefon: 327314177, knihkupectvichrpa@gmail.com

JavaScript musí být povolen