Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Jak vypálit lepší slivovici

05.05.2013
Nebude co jíst, nebudou doktoři, nebudou školy, nebude co na sebe. Ale chlastat se bude stále. Tato kniha vám pomůže si výrobu a konzumaci vlastního výrobku užít a přitom neoslepnout.

Kniha Jak vypálit lepší slivovici je jedna z dalších knih jejichž boom v před dvaceti lety ostartovala legendární kniha prof. Dyra Výroba slivovice a jiných pálenek. Fenomén domácího pálení je u nás stará stovky let. Možnost vypálit si doma vlastní kořalku byla vždy závislá na vůli vrchnosti. Současná situace v České republice je polegislativní stránce celkem příznivá. Po metylalkoholové aféře let 2012/2013 každý trochu soudný člověk, který má vlastní zdroj kvalitního ovoce, nutné prostory a alespoň truchu času o vlastním pálení nebo alespoň výrobě vlastního kvalitního kvasu. V tomto jejich snažení, jim právě kniha Jak vypálit lepší slivovici autora Jaroslava Balaštíka může velmi pomoci.

Pro další informace a objednávku pokračujte ZDE.

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Linek, s.r.o., Knihkupectví Chrpa, gen. Fr. Moravce 58, 286 01, Čáslav, telefon: 327314177, knihkupectvichrpa@gmail.com

JavaScript musí být povolen