Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Druhy zásilek - informace

16.04.2014
Stručné vysvětlení rozdílů mezi jednotlivými druhy zásilek a termíny expedice

Expedujeme ihned - objednávka musí být uzavřena nejpozději do 12:00 hodin běžného pracovního dne. Objednávky uzavřené v pátek po 12:00 hodině budou expedovány až následující pracovní den.

Expedujeme do 48 hodin - objednávka musí být uzavřena nejpozději do 17:00 hodin běžného pracovního dne. Objednávky uzavřené v pátek po 17:00 hodině budou expedovány až následující úterý.


Doporučená zásilka/balíček - doba doručení zásilky až 7 dní. Tato doba není garantována, běžně doručení trvá dva pracovní dny.


Zásilka Do ruky - garance doručení adresátovi následující pracovní den po dni podání na poštu. Informace o doručování prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Možnost změny z doručení do ruky na uložení na poště.

Zásilka Na pošt
u - garance doručení do následujícího pracovního dne na poštu, kterou si vyberete. Informace o doručování prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Dodatečně si můžete zažádat o doručení zásilky domů.

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Linek, s.r.o., Knihkupectví Chrpa, gen. Fr. Moravce 58, 286 01, Čáslav, telefon: 327314177, knihkupectvichrpa@gmail.com

JavaScript musí být povolen